prvi nastavni dan u novoj školskoj godini je ponedjeljak, 5. rujna 2022.

Tog dana učenicima od 2. do 8. razreda matične škole u Donjem Muću nastava počinje u 8,00 sati, a završava u 10,00 sati. Prvog dana nastave učenici trebaju ponijeti školske torbe kako bi u školi mogli preuzeti udžbenike i ostale obrazovne materijale.

Svečana priredba za učenike prvog razreda i njihove roditelje održat će se u 9,00 sati u školskoj dvorani matične škole, nakon čega će se sa svojom učiteljicom uputiti u učionicu.

Učenici iz Gornjeg Muća dolaze ujutro školskim autobusom u matičnu školu i prisustvuju zajedničkoj svečanoj priredbi u 9. sati.

Prijevoz:

Školski autobus polazi iz pravca Gornjeg Muća u 7,30 sati. Nakon završetka nastave, u 10,00 sati slijedi povratak školskim autobusom na uobičajen način. Potom školski autobus kreće za PRO Brštanovo i prevozi učenike do škole. Učenici PŠO Brštanovo trebali bi biti na stanicama oko 10,30 sati.

Brštanovo:

Svečana priredba za početak nove školske godine održat će se u 11,00 sati u dvorani Područne škole Brštanovo. Nakon priredbe učenici će na satu razrednika preuzeti udžbenike i ostale obrazovne materijale. Nastava će trajati do 12,00.

Drugi nastavni dan nastava se odvija u jutarnjoj smjeni - u matičnoj školi od 7,30, PRO Gornji Muć 8,00, PRO Brštanovo 8,00.

Svima vam želim radostan i uspješan početak, ali i sve predstojeće dane nove školske godine 2022./2023.!