Završna konferencija projekta: “ Tradicijske drvene igračke-oživljavamo i učimo iznimno umijeće starih majstora iz Zelova”

U sklopu projekta “Tradicijske drvene igračke - oživljavanje i učenje iznimnog umijeća starih majstora iz Zelova” u kojem je naša škola sudjelovala kao partner Obrtno tehničke škole Split u Udruzi za geštalt pedagogiju, 5. srpnja 2024. godine u OŠ kneza Branimira održat će se završna konferencija. Vrijednost projekta iznosi 14.663,27 eura (100% bespovratna sredstva) iz natječaja za dodjelu bespovratnih sredstava za projekte izvaninstitucionalnog odgoja i obrazovanja djece i mladih za školsku godinu 2023./2024., kojeg financira Ministarstvo znanosti i obrazovanja RH.

Na završnoj konferenciji bit će predstavljeni rezultati projekta, a Okrugli stol namijenjen je stručnjacima zainteresiranima za ovu temu te široj javnosti.

U prilogu se nalazi poziv za sudjelovanje na završnoj konferenciji koja će biti otvorena za javnost.

« Rujan 2024 »