preskoči na sadržaj

Osnovna škola kneza Branimira Donji Muć

Login
Kalendar
« Srpanj 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Vremenici i dokumenti
Anketa
Smatrate li da je online poučavanje donijelo pozitivne pomake u informatičkom opismenjavanju?





Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Forum
Arhiva dokumenata

 

 

          

Project "Inspiring Science Education"

    

 

 

 

Medaljon-nagrada HKB 2015

Objava konačnih lista odabranih udžbenika i pripadajućih dopunskih nastavnih sredstava
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
REZULTATI NATJEČAJA "Hrvatska kulturna baština"-fotografije
Autor: Alenka Šimić, 21. 5. 2019.


NAGRAĐENI LIKOVNI RADOVI:

 

01.

Erinn Markoš 8.b.   
OŠ Bilje
Mentor: Dubravka Kolčić Drlje

Ugostiteljska škola u Osijeku

 

02.

Ani Baković, Lara Milikić, Ela Ninčević 4.b (skupni rad)   
OŠ Bijaći
Mentor: Tončica Biliškov

Kaštelanske ponistre

 

03.

Sara Gabrić 2a   
OŠ Antuna Mihanovića Petropoljskog, PŠ Gradac
Mentor: Sandra Goreta

Mauzolej Ivana Meštrovića

 

 

04.

Anđela Karan 5.a
OŠ Petra Kružića Klis
Mentor: Ivana Hrgović

Kliška tvrđava

 

05.

Neva Novak 3.a.   
OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica
Mentor: Ljiljana Rinkovec

Spomenik Nikoli Zrinskom

 

 

POHVALJENI LIKOVNI RADOVI:

 

06.

Iva Zeko 5.a.
OŠ " Dr. Andrija Mohorovičić" Matulji

Mentor: Koraljka Boršić Sanković

Baština moje Rijeke

 

07.

Ella Paljušaj 6.b.
OŠ Antuna Bauera
Mentor: Mia Marušić

Svodovi - barokna jezgra grada

 

08.

Lucija Galić 2.b
OŠ braće Radića, PŠ Ogorje Donje
Mentor: Neda Zulim

Branimirov kamen 1

 

09.

Julija Juras 3.a.
OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica
Mentor: Ljiljana Rinkovec

Palača u Čakovcu

 

10.

Petra Perić 6.a.
OŠ Petra Kružića Klis
Mentor: Ivana Hrgović

Kliška tvrđava

 

 

POSEBNA NAGRADA POVJERENSTVA:

 

Jelena Poljak, Emma Poljak, Lora Šalić, Mia Bilobrk, Danijela Jagnjić, Tomislav Poljak,Tino Poljak (skupni rad) 3.a
OŠ Ivana Mažuranića, Obrovac Sinjski
Mentor: Grozdana Filipović-Grčić, Đorđe Šego

Kamičak (kula sa satom iz 1712.)

 

 

 

 

NAGRAĐENI LITERARNI RADOVI:


1. Čolice

Rahela Buljubašić, 1. r, OŠ Petar Kružić, Klis


2. Mali meštar Ivan

Mate Mijatović, Josip Duran, Branimir Jolić, Josip Pastuović, 2. r, OŠ Antun Mihanović Petropoljski, PŠ Gradac, Drniš


3. Dimnjačar

Katja Skušić, 6. r, OŠ Oroslavje


4. Sekundarno

Karka Šolić, 8. r, OŠ Neorić-Sutina, Neorić

 
5. Suvremena crkva

Karla Šolić, 8. r, OŠ Neorić-Sutina, Neorić

 

 

POHVALJENI  LITERARNI RADOVI:


1. Babina kosa

Cvita Grubišić, 5. r, OŠ Petar Kružić, Klis


2. Tajne hrvatskoga dragulja

Dunja Gvojić, 6. r, OŠ Pavao Belas, Brdovec


3. Zagorski cug

Roko Knezić, 8. r, OŠ Oroslavje


4. Čez oblok

Lara Školić, 6. r, OŠ Pavao Belas, Brdovec


5. Selo

Šime Lončar, 6. r, OŠ Kamen-Šine, Split

 

 



Priloženi dokumenti:
01.jpg (253.85 KB)
02.jpg (104.17 KB)
03.jpg (233.78 KB)
04.jpg (190.41 KB)
05.jpg (316.96 KB)
06.jpg (296.32 KB)
07.jpg (231.72 KB)
08.jpg (185.97 KB)
09.jpg (268.07 KB)
10.jpg (209.27 KB)
11.jpg (155.35 KB)
hkb_24_za_web.pdf (1.07 MB)


[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju